AT070TN93 V.3

| Panel Model | AT070TN93 V.3 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT070TN93 V.3 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Aktivno območje | 154.08×85.92 mm |
| Okvir | 184.4×116.85×7.95 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vhodna napetost | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CHIMEI INNOLUX AT070TN93 V.3.
CHIMEI INNOLUX AT070TN93 V.3 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT070TN93 V.3 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT070TN93 V.3 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT070TN93 V.3 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX AT070TN93 V.3 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT070TN93 V.3 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT070TN93 V.3 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT070TN93 V.3 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT070TN93 V.3"
- CHIMEI INNOLUX AT070TN93 V.3
- AT070TN93 V.3 podatkovni list
- Slika AT070TN93 V.3
- AT070TN93 V.3 cena
- AT070TN93 V.3 distributer

